triptyxo@gmail.com
2109315119 - 2109843043

Επιτυχόντες 2020-2021

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΗ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ) ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ) ΠΑΝ. ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ

ΒΑΞΕΒΑΝΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ.ΚΡΗΤΗΣ

ΒΑΤΣΙΝΑ ΜΑΡΙΑ

ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΠΘ

ΓΑΛΑΙΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ ΚΑΙ ΟΠΤΙΚΟΑΚΟΥΣΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ) ΠΑΝ.ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ.ΠΕΙΡΑΙΑ

ΓΙΑΝΝΕΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ.ΠΕΛ\ΝΗΣΟΥ

ΓΙΑΝΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ) ΠΑΝ. ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ

ΓΚΕΛΗ ΜΑΡΙΑ

ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ.ΚΡΗΤΗΣ

ΓΚΕΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

 ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ.ΠΑΤΡΩΝ

ΓΚΙΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΝΩΤΕΡΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΑΣΤΕΚ) ΑΣΤΕ

ΓΟΛΕΓΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (ΑΙΓΑΛΕΩ) ΠΑΝ.ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΜΑΡΑ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΔΑΜΙΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ) ΠΑΝ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ

ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ,ΑΓΡΟΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΨΑΧΝΑ ΕΥΒΟΙΑΣ) ΕΚΠΑ

ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ

ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ

ΙΑΝΗΣ ΕΡΙΝΤΟΝ

ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ) ΠΑΝ. ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ

ΚΑΡΑΣΑΒΒΑ ΜΥΡΣΙΝΗ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΚΑΡΟΥΤΣΟΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ

ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ.ΑΙΓΑΙΟΥ

ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

ΚΥΡΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΚΑΙ ΗΛΕΚΤΡΙΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ) ΠΑΝ.ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ

ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΠΘ

ΜΑΓΚΟΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΜΑΚΚΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) Ο.Π.Α.

ΜΑΡΣΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ.ΠΕΙΡΑΙΑ

ΜΙΧΑΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) Ο.Π.Α.

ΜΠΑΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

ΜΠΙΜΠΙΡΗ ΕΛΙΝΑ

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝ.

ΜΠΟΥΚΗ ΣΤΑΥΡΙΝΑ

ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΑ

ΜΥΛΩΝΑ ΕΡΡΙΚΑ

ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΓΕΩΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

ΝΑΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ

ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΣΑΛΙΧΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (ΑΙΓΑΛΕΩ) ΠΑΝ.ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

ΣΙΑΦΟΥ ΕΡΙΦΥΛΛΗ

ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

ΣΙΛΙΤΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ (ΑΘΗΝΑ) Α.Ε.Ν.

ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΑΡΗΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ

ΧΗΜΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

ΣΤΑΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΑ

ΤΕΛΕΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

ΤΟΥΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΙΧΘΥΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΤΡΟΥΜΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΨΗΦΙΑΚΗΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑΣ (ΨΑΧΝΑ ΕΥΒΟΙΑΣ) ΕΚΠΑ

ΤΣΟΜΩΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΡΩΣΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

ΦΑΡΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΧΑΡΙΤΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) Ο.Π.Α.

ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΑ

ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΑ

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΜΑΘΗΤΕΣ