triptyxo@gmail.com
2109315119 - 2109843694

Επιτυχόντες 2017-2018

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΗ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΣΣΑΛΟΝΙΚΗ), ΑΠΘ

ΑΛΑΦΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ), ΕΚΠΑ

ΑΛΕΞΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ, ΑΕΝ

ΑΝΤΙΒΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ

ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ), ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝ.

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΙΡΚΗ

ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ), ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

ΓΑΥΓΙΩΤΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ), ΕΚΠΑ

ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ), ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

ΓΟΥΠΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ), ΕΚΠΑ

ΔΕΣΠΟΙΝΙΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ), ΕΚΠΑ

ΔΗΜΗΣΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ), ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

ΔΗΜΗΣΙΑΝΟΥ ΣΤΕΛΛΑ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕ (ΣΠΑΡΤΗ), ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΕΝΤΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ), ΑΠΘ

ΔΙΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΤΑ

ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΟΙΚΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ), ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ

ΔΡΟΥΖΑ ΚΕΛΛΥ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ), ΕΚΠΑ

ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ), ΕΚΠΑ

ΖΑΓΑΝΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ

ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ), ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝ.

ΖΑΓΚΟΡΟΝΤΝΙΟΥΚ ΑΡΤΕΜΗΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ), ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ.

ΖΑΧΑΡΟΓΙΑΝΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ), ΑΠΘ

ΖΕΥΓΙΤΗΣ ΝΩΝΤΑΣ

ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ & ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ), ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

ΖΙΩΓΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ (ΧΑΝΙΑ), ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

ΘΩΔΑ ΣΟΦΙΑ

ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ), ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΚΑΚΑΚΗ ΜΠΕΤΥ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΧΑΛΚΙΔΑ), ΤΕΙ ΣΤ. ΕΛΛΑΔΟΣ

ΚΑΛΥΒΑ ΓΑΛΑΤΕΙΑ

ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ), ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ ΑΡΧΟΝΤΗΣ

ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ), ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΚΑΡΑΛΗ ΠΕΡΣΑ

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΛΗΜΝΟΣ), ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΚΑΤΑΚΗ ΒΑΣΙΑ

ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ & ΟΠΤΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ), ΠΑΝ.ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

ΚΑΤΣΙΦΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ), ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΑ

ΚΟΛΙΑΤΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ), ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ

ΚΟΥΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ &  ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ), ΕΚΠΑ

ΚΟΥΤΣΟΥΡΕΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ

ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΩΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΑΘΗΝΑ), ΕΚΠΑ

ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ), ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝ.

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ), ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

ΜΑΤΟΥΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ), ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

ΜΙΧΑΛΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ

ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΕΙΡΑΙΑ), ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΑ

ΜΟΥΝΤΑΚΗ ΝΙΚΟΛΙΝΑ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ), ΠΑΝΤΕΙΟ

ΜΠΙΣΙΑ ΜΑΡΙΑ

ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ  (ΔΡΑΜΑ), ΤΕΙ ΑΝ. ΜΑΚ. ΘΡΑΚΗΣ

ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ &  ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ), ΕΚΠΑ

ΜΠΟΥΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ), ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΜΠΟΥΛΙΓΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΑ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ), ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

ΝΙΑΡΧΟΥ ΕΛΕΝΑ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ), ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ), ΕΚΠΑ

ΠΑΣΣΑΡΕΑ ΑΝΝΑ

ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ), ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ), ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ), ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΑ

ΠΙΤΣΟΥΝΗΣ ΔΑΓΚΛΗΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΙΟΣ), ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΠΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ), ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

ΠΡΕΜΕΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΤΡΙΚΑΛΑ), ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΡΗΓΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ

ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ), ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΡΟΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ), ΕΚΠΑ

ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ), ΠΑΝ. ΠΑΤΡΑΣ

ΣΑΦΕΛΑΣ ΑΝΤΡΕΑΣ

ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΕΙΡΑΙΑ), ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΑ

ΣΚΟΥΡΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ), ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝ.

ΣΠΥΡΙΟΥΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ), ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ & ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ), ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

ΣΤΑΘΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΚΕΡΚΥΡΑ), ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟ

ΣΤΑΥΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΣ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ, ΑΣΠΑΙΤΕ

ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ), ΕΚΠΑ

ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ

ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΟΙΝΟΥ & ΑΜΠΕΛΟΥ (ΑΙΓΑΛΕΩ), ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

ΤΕΡΖΗ ΛΕΝΑ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΘΗΝΑ), ΕΚΠΑ

ΤΡΙΤΑΚΗ ΜΥΡΤΩ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ), ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΤΣΙΛΙΧΡΑΝΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ), ΕΚΠΑ

ΦΛΙΑΚΟΥ ΕΒΕΛΙΝΑ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ), ΠΑΝΤΕΙΟ

ΦΡΟΥΖΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ

ΤΟΥΡΚΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ & ΣΥΓΧΡΟΝΩΝ ΑΣΙΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ), ΕΚΠΑ

ΧΑΒΑΚΗ ΟΛΓΑ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ), ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΛΙΑΣ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ), ΑΠΘ

ΧΑΤΖΗΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ), ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΛΗΜΝΟΣ), ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΜΑΘΗΤΕΣ