triptyxo@gmail.com
2109315119 - 2109843043

Επιτυχόντες 2019-2020

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΗ

ΑΓΓΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ), ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΑΝΩΤΕΡΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΡΟΔΟΥ (ΑΣΤΕΡ), ΑΣΤΕ

ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ), ΕΜΠ

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ), ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ), ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΔΑΝΑΗ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ), ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΑΣΜΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΚΕΡΚΥΡΑ), ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΙΡΗ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΜΑΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ), ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ

ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ

ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ), ΕΚΠΑ

ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ), ΕΚΠΑ

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΝΝΥ

ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ), ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΘΩΜΑΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ), ΟΠΑ

ΔΡΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ), ΠΑΝΤΕΙΟ

ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ), ΔΠΘ

ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑ

ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ), ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

ΖΕΥΓΙΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ), ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

ΖΩΝΟΡΟΥ ΜΑΡΙΝΑ

ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΠΤΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ), ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΙΔΡΑ

ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ), ΕΚΠΑ

ΚΑΒΒΑΘΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ), ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝ.

ΚΑΛΑΜΑΤΙΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ), ΕΚΠΑ

ΚΑΛΑΠΟΘΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ), ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΑ

ΚΑΛΥΒΑ ΙΟΥΛΙΑ

ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ ΚΑΙ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ), ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ

ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ), ΑΠΘ

ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ), ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

ΚΑΡΑΣΣΑΒΑ ΜΥΡΣΙΝΗ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ), ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΟΥ ΣΤΕΛΛΑ

ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ), ΕΚΠΑ

ΚΑΦΑΣΗ ΗΡΩ

ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ), ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ

ΚΙΑΦΦΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΤΕΧΝΩΝ ΗΧΟΥ ΚΑΙ ΕΙΚΟΝΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ), ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟ

ΚΟΡΖΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΘΗΝΑ), ΕΚΠΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ), ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΡΕΑΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ), ΕΚΠΑ

ΛΑΤΟΥΦ ΓΑΒΡΙΗΛ

ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΖΑΚΥΝΘΟΣ), ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟ

ΛΙΑΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ), ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΜΑΚΡΗ ΑΝΝΑ

ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ), ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

ΜΑΛΛΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ), ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΜΑΛΟΓΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΛΙΜΕΝΩΝ ΚΑΙ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ (ΨΑΧΝΑ ΕΥΒΟΙΑΣ), ΕΚΠΑ

ΜΕΙΜΑΡΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ), ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

ΜΟΥΖΑΚΗ ΜΠΡΙΤΖΙΛΝΤΑ

ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΔΡΑΜΑ), ΔΙ. ΠΑΕ.

ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ), ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΑ

ΜΠΟΥΡΝΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ), ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

ΜΥΛΩΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ), ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟ

ΝΑΟΥΜΗ ΣΩΤΗΡΙΑ

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ), ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΑ

ΝΙΛΕΝΤ ΝΙΚΟΛΑΣ

ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΚΑΙ ΕΝΔΥΣΗΣ (ΚΙΛΚΙΣ), ΔΙ. ΠΑΕ.

ΝΤΟΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ, ΑΕΝ

ΝΤΟΚΑΣ ΕΥΘΥΜΗΣ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ), ΕΚΠΑ

ΞΑΓΟΡΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ), ΔΙ. ΠΑΕ.

ΠΑΜΠΟΡΗ ΣΟΦΙΑ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΙΝΙΚΗ), ΠΑΝ. ΜΑΚΕΔ.

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ

ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΑΡΤΑ), ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΠΑΧΗ ΑΝΝΑ

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ), ΟΠΑ

ΠΕΤΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ), ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

ΠΡΙΟΒΟΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ (ΑΘΗΝΑ), ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝ.

ΠΥΡΣΙΜΙΟΥ ΧΡΥΣΟΦΗ

ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ), ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

ΡΕΤΣΗ ΑΡΗΣ

ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΟΙΝΟΥ, ΑΜΠΕΛΟΥ ΚΑΙ ΠΟΤΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ), ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

ΣΙΒΑΤΖΙΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ), ΕΚΠΑ

ΣΠΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ), ΕΜΠ

ΤΑΥΡΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ), ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΑ

ΤΖΙΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ

ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ), ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ), ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

ΤΣΟΛΑΚΙΔΗ ΕΛΠΙΔΑ

ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ), ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

ΤΣΟΥΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΛΑΜΙΑ), ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΦΕΤΖΙΑΝ ΑΡΗΣ

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ), ΟΠΑ

ΦΙΛΑΝΔΡΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ

ΔΙΕΘΝΩΝ ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ), ΠΑΝΤΕΙΟ

ΦΙΛΙΑΔΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ), ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

ΦΥΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ), ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

ΧΑΛΙΜΙ ΑΙΜΙΛΙΟΣ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ), ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΧΡΑΔΕΛΛΗ ΕΦΗ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ), ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ.

ΝΕΟΤΕΡΕΣ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ

ΝΕΟΤΕΡΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ