Ακολουθεί η λίστα επιτυχόντων μαθητών για το σχολικό έτος 2021 - 2022 από το φροντιστήριο Τρίπτυχο.

Ονοματεπώνυμο

Σχολή

VELASCO CHRISTOFER

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ), ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΑΜΝΤ ΕΛ ΜΟΑΤΙ ΝΕΛΛΥ

ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ (ΣΕΡΡΕΣ), ΔΙΠΑΕ

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΥ ΝΕΦΕΛΗ

NOMIKHΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ), ΔΠΘ

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΙΑ

ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ), ΠΑΠΕΙ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ), ΕΚΠΑ

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΤΖΕΝΗ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ), ΕΚΠΑ

ΓΙΑΜΠΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ

ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ), ΟΠΑ

ΓΙΑΝΝΑΡΑ ΣΤΕΛΛΑ

ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ), ΠΑΔΑ

ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΤΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ), ΕΛΜΕΠΑ

ΓΚΛΑΒΑΣ ΣΠΥΡΟΣ

ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ), ΕΜΠ

ΓΝΕΣΟΥΛΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ), ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

ΓΡΙΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΦΥΣΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ), ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΓΩΓΟΥΛΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ), ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΛΙΜΕΝΩΝ ΚΑΙ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ (ΨΑΧΝΑ ΕΥΒΟΙΑΣ), ΕΚΠΑ

ΖΑΓΑΝΑ ΜΑΡΙΑ

ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ), ΟΠΑ

ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (ΠΑΤΡΑ), ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΚΑΙ ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ), ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΩΝ

ΛΑΤΟΥΦ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (ΚΕΡΚΥΡΑ), ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟ

ΛΟΝΤΟΡΓΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ), ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

ΛΥΤΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ), ΠΑΝΤΕΙΟΣ

ΜΕΓΑΡΙΤΗ ΚΛΕΙΩ

ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ), ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

ΜΟΥΝΤΖΟΥΡΗΣ ΧΑΡΗΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ), ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

ΜΠΑΟΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ

ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΛΙΜΕΝΩΝ ΚΑΙ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ (ΨΑΧΝΑ ΕΥΒΟΙΑΣ), ΕΚΠΑ

ΝΕΓΡΕΠΟΝΤΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΚΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ), ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ

ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ), ΠΑΝΤΕΙΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ ΘΑΝΟΣ

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ ΚΑΙ ΟΠΤΙΚΟΑΚΟΥΣΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ), ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

ΠΑΓΙΑΥΛΑ ΑΝΘΙΑ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΨΗΦΙΑΚΗΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑΣ (ΨΑΧΝΑ ΕΥΒΟΙΑΣ), ΕΚΠΑ

ΠΑΓΚΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ), ΕΜΠ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ), ΟΠΑ

ΠΑΠΑΝΤΩΝΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ), ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ.

ΣΑΚΚΑΣ ΝΙΚΟΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (ΠΑΤΡΑ), ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

ΣΑΛΙΑΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ), ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ, ΑΣΠΑΙΤΕ

ΣΜΠΟΝΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΓΕΩΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΑΘΗΝΑ), ΕΚΠΑ

ΣΜΠΟΝΙΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ), ΑΠΘ

ΣΟΦΙΚΙΤΗ ΣΟΦΙΑ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ), ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΣΥΝΤΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ), ΕΚΠΑ

ΤΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΙΟΣ), ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΤΣΑΛΙΚΗ ΓΙΩΤΑ

ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ), ΕΚΠΑ

ΤΣΙΡΙΚΟΥ ΑΡΓΥΡΩ

ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ), ΕΚΠΑ

ΤΣΟΥΜΑΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΛΙΜΕΝΩΝ ΚΑΙ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ (ΨΑΧΝΑ ΕΥΒΟΙΑΣ), ΕΚΠΑ

ΦΕΙΖΟΥΛΑ ΜΑΡΙΛΕΝΑ

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΛΗΜΝΟΣ), ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ

ΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ), ΕΚΠΑ

ΧΑΤΣΙΚΙΑΝ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ), ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ