triptyxo@gmail.com
2109315119 - 2109843694

Επιτυχόντες 2015-2016

Κατάλογος επιτυχόντων μαθητών των φροντιστηρίων μας για το σχολικό έτος 2015-2016

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΗ

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α.)

ΣΧΟΛΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ ΜΕΤΑΛΟΥΡΓΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΘΝΙΚΟ ΜΕΤΣΟΒΕΙΟ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ

ΓΙΑΚΟΥΜΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ

ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ & ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΠΑΡΤΗ)

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

ΓΚΕΡΓΚΕΣ

ΜΑΡΚΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)

ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

ΔΙΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΓΙΑΝΝΗΣ

ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ

ΖΙΩΓΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΤΕ (ΧΑΝΙΑ)

ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

ΚΑΛΑΝΔΡΑΝΗ

ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ

ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΘΝΙΚΟ & ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

ΚΑΡΑΜΟΥΣΑΔΑΚΗ

ΝΙΚΗ

ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΛΑΜΙΑ)

ΤΕΙ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΚΑΡΙΜΑΛΗ

ΜΑΡΙΑ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΘΝΙΚΟ & ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

ΚΑΤΣΙΜΙΓΑΣ

ΧΑΡΗΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ ΜΕΤΑΛΟΥΡΓΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΘΝΙΚΟ ΜΕΤΣΟΒΕΙΟ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ

ΚΙΡΕΤΖΙΑΝ

ΘΟΔΩΡΗΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

ΚΟΥΜΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΙΟΣ)

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ

ΟΡΕΣΤΗΣ

ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΚΥΡΚΟΣ

ΜΑΡΙΟΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ ΤΕ (ΧΑΛΚΙΔΑ)

ΤΕΙ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΜΑΝΤΕΣΗΣ

ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΧΑΛΚΙΔΑ)

ΤΕΙ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΜΑΥΡΟΦΟΡΑΚΗΣ

ΜΑΝΟΛΗΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

ΜΑΥΡΩΝΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΞΑΝΘΗ)

ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΡΑΚΗΣ

ΜΠΑΡΛΑΣ

ΣΤΕΛΙΟΣ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ)

ΤΕΙ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΜΠΛΑΘΡΑ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)

ΤΕΙ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

ΜΠΛΑΤΖΗ

ΝΙΚΟΛΕΤΑ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕ (ΑΘΗΝΑ)

ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΝΑΚΟΥ

ΕΒΕΛΙΝΑ

ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΘΝΙΚΟ & ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

ΝΑΟΥΜΗ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΝΙΑΡΧΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ

ΕΛΕΝΗ

ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΕΥΗ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΙΚΟΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΟΥΡΙΣΤΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ (ΠΥΡΓΟΣ)

ΤΕΙ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΠΟΡΙΚΟΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΘΝΙΚΟ & ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

ΣΙΚΑΛΙΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ)

ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ

ΣΚΑΝΔΑΜΗ

ΑΘΗΝΑ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗΝ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ)

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ)

ΤΕΙ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΤΑΛΑΜΑΓΚΑΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ)

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΤΣΑΚΙΡΟΓΛΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΧΗΜΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΘΝΙΚΟ & ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

ΦΑΤΟΥΡΟΥ

ΙΟΥΛΙΑ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΘΝΙΚΟ & ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

ΦΩΤΙΑΔΗΣ

ΟΡΕΣΤΗΣ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

ΧΑΤΖΑΚΗ

ΖΕΤΑ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ & ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ

ΧΙΩΤΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΟΙΚΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΧΟΡΤΑΡΙΑΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ (ΑΘΗΝΑ)

ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΧΡΑΔΕΛΗΣ

ΑΝΤΩΝΗΣ

ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ (ΑΕΝ)

ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ

ΝΙΚΟΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕ (ΑΘΗΝΑ)

ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΜΑΘΗΤΕΣ